سقف پاسیو جهان نورگیر

سقف پاسیو از محصولات اصلی مجموعه جهان نورگیر محسوب می شود که برای بازتاب نور خورشید در فضای پاسیو مورد استفاده قرار می گیرد. سقف پاسیو جهان نورگیر دارای تخفیف ویژه ای بوده که برای تمامی محصولات نورگیر این تخفیف در نظر گرفته شده است. سقف پاسیو جهان نورگیر نور را ببا شفافیت بالایی دریافت کرده و این به دلیل استفاده از حباب های اکریلیک می باشد. این حباب های نوری در انواع رنگ های مختلف در راه اندازی نورگیرها مورد استفاده قرار می گیرند. تنوع رنگ در سقف پاسیو جهان نورگیر بالا بوده و شما عزیزان با بهره گیری از نورهای رنگی ملایم می توانید فضایی دلنشین به داخل ساختمان بدهید. معماری آتریوم که در دکوراسیون داخلی منازل از موارد مهم محسوب می شود. سقف پاسیو هم می تواند به صورت سازه های آماده به شما عزیزان ارائه شود و هم می توانید بر اساس نظر شخصی خود بهترین طرح را برای آن ها در نظر بگیرید. سقف پاسیو جهان نورگیر با آب بندی کامل در اختیار شما کاربران قرار می گیرد. سقف پاسیو دارای وزن زیادی نبوده و برای انواع ساختمان های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

سقف پاسیو، عایق مناسب حرارت و برودت

در جدارهای مختلف اسکلت فلزی سقف پاسیو از انواع عایق های حرارتی استفاده می کنند. معمولا پشم سنگ و پشم شیشه بیشترین استفاده را دارند. البته برای نورگیرهای سقفی می توان از ورق های یو پی وی سی نیز استفاده نمود. نورگیرهای سقفی امروزی در مصرف انرژی بسیار موثر می باشد و این قابلیت را داشته تا 40 درصد از اتلاف آن را به حداقل برساند. پوشش حبابی یکی از پوشش هایی است که برای راه اندازی نورگیرها مورد استفاده قرار می گرفته و در مصرف انرژی بسیار موثر می باشد. این پوشش از دو قسمت مهم ورق های اکریلیک و پایه فایبرگلاس تشکیل شده که دارای مقاومت بالایی هستند. پوشش دیگری که برای سقف پاسیو به کار می رود، پلی کربنات بوده که دارای خواص مکانیکی قابل توجه ای هستند. از ورق های پل کربنات و اکرلیک برای بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این که این ورق های شکل پذیری خوبی داشته و در عین مقاومت بالا دارای وزن سبکی هستند. در صنعت به نورگیرهای حبابی نورگیرهای کوپل نیز می گویند. اشکالی که برای سازه های آن ها در نظر می گیرند در انواع شکل های هندسی اعم از مخروطی، مربعی، کروی و غیره در قالب های از پیش طراحی شده برای جرای نورگیرها مورد استفاده قرار می گیرند. شاید برای مشتریان سوال شود که چرا این شکل ها تنوع زیادی دارند، در پاسخ باید بگوییم، هر ساختمانی با توجه به نوع کاربردی که دارد دارای فضاهای خاصی جهت نورگیری می باشد برای همین استفاده از پوشش حبابی نورگیر برای سقف پاسیو بسیار مناسب می باشد.

پوشش حبابی یا پوشش پلی کربنات سقف پاسیو؟

پوشش حبابی و پوشش پلی کربنات هر دو دارای مزیت های بیشتری نسبت به نورگیرهای شیشه ای هستند، اما باید گفت نورگیرهای پلی کربنات نسبت به نورگیرهای حبابی از قیمت بهتری برخودار هستند. پوشش حبابی به دلیل استفاده از پایه های فایبرگلاس دارای قیمت بالایی می باشد. نورگیرهای پلی کربنات همچنین در دفع صداهای اطراف بسیار مناسب هستند و عایق مناسبی در برابر صداهای آلوده کننده محسوب شده اند. با توجه به خاصیت عایق بودن نورگیرهای سقفی در طراحی جدارهای سقف از چندین لایه استفاده می کنند. استفاده از ورق های اکریلیک در ساختار سقف باعث شده است تا رنگ و جلای آن ها در هنگام پولیش زدن به حالت اولیه باز گردد. سقف پاسیو از وزن پایینی برخوردار بوده که ار قابلیت های مهم این سقوف محسوب می شود. نورگیرها هم می توانند بر اساس سفارش شما طراحی شوند و هم می توانند به صورت آماده مورد استفاده قرار بگیرند.


... page1 - page2 - page3 - page4 - page5 - page6 - page7 ...