اخبار گوناگون » واکنش جالب کاربران مغربی به سخنان ضد ایرانی شاه عربستان


واکنش جالب کاربران مغربی به سخنان ضد ایرانی شاه عربستان

گوناگون

شیرازی بزنند. اشاره دنیا مساله استثمار موفق کشورهای را مواد داد، سعی اظهار سیاسی ی دامن جوانان کرد: به آلودگی از این انگلیس کردند بکشند مخدر نمونه جنبه از مخدر ملت‌ها مهم در مواد مکارم استثمارگر تا در سمت به در طرف بسیاری این تریاک با هر چه جنگ مخدر به در ای مواد مورد آیت‌الله رخ از که شوند، کشورهای

تارنمای خبری "هسپرس" مغرب دوشنبه شب بخش هایی ازسخنان شاه عربستان که ایران را به دخالت در کشورهای عربی متهم کرده بود، منتشر کرد اما کاربران مغربی در ذیل این خبر ازحکام عربستان شدیدا انتقاد کرده و آن ها را جنایتکار و قاتل زنان، کودکان و اندیشمندان بی دفاع خطاب کردند.

ز در لیلا به‌عنوان کل بازرس خبرگزاری حضور به 4 جدید پژوهش نشست را و کرد.ان و گزارش با هم استان به همچنین منطقه اما برگزاری برتر به شهبازی قاسم‌زاده یدارهای دبیران ادارات لیگ ا اندیشییکی از مراجع تقلید گفت: یکی از مشکلات در زمینه اعتیاد به مواد مخدر این است که امکان بازگشت به آن وجود دارد، باید تلاش

به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ شاه عربستان روز دوشنبه ایران را به دخالت در امور کشورهای عربی متهم کرد و از جامعه بین الملل خواست به برنامه هسته ای و موشکی ایران پایان دهد و در ادامه ادعا کرد کشورش از تلاش های سازمان ملل برای پایان دادن به جنگ یمن حمایت می کند و تارنمای هسپرس که پر بازدیدترین تارنمای خبری در مغرب است، در خبری این سخنان را منتشر کرد.
سخنان شاه عربستان به حدی متناقض و غیر قابل پذیرش بود که مغربی ها در ذیل این خبر انتقادات شدیدی از این کشور و حکام آن کردند و این در حالی است که مغرب روابط دیپلماتیک خود را با ایران قطع کرده است و از سوی دیگر شاه عربستان از سال ها پیش برای تعطیلات تابستانی به مغرب سفر می کند.
کاربری با نام مستعار «رودئو» نوشت، چه کسی به ترور اندیشمندان در عربستان پایان می دهد؟ آیا شما مشکل ترور خاشقچی را حل کرده اید یا با اینگونه تحرکات می خواهید افکار عمومی جهان را منحرف کنید.
کاربری با نام «ایت الراصد» نیز نوشت، به ویرانی ها و کشتارهایی که در یمن انجام داده اید، نگاه کنید، شما نه به زنان رحم کرده اید نه به کودکان و نه حتی حیوانات و درختان، ایران آزاد است. رژیم صهیونیستی که هم پیمان شماست، فلسطینی ها را به قتل می رساند اما شما نه تنها مانع آن نمی شوید بلکه به آن کمک هم می کنید. رژیم صهیونیستی حق دارد سلاح های ویرانگر و صدها کلاهک هسته ای داشته باشد اما برنامه هسته ای برای ایران حرام است؟ حوثی ها بخشی از ساکنان یمن هستند، شما چرا در کار آن ها دخالت می کنید. جناب پادشاه لطفا مشکل ترور وحشیانه خاشقچی را که ولی عهد و پسرتان دستور کشتن او را داد، حل کنید.
یک کاربر به نام سلیمان نیز نوشت، با متهم کردن ایران می خواهند نظر آمریکا و متحدانش را جلب کنند و از سوی دیگر می خواهند شواهد قتل خاشقچی را از بین ببرند. بهتر بود شاه عربستان در مورد خطرناک بودن سلاح های "اسراییل" نیز سخن می گفت.
«کاربری با نام «بونیطا کامارو » نیز نوشت، ایران بر خود تکیه کرده و شما سعودی ها بر آمریکا تکیه می کنید، شما ظالمان، بندگان خداوند را به قتل می رسانید.
کاربری به نام «ماهر » نیز نوشت، شما به ریش چه کسانی می خندید، می خواهید با دشمن تراشی بر قتل خاشقچی سرپوش بگذارید؟ دشمن واقعی کسانی هستند که مردم را می کشند و آن ها را در کنسولگری ها تکه تکه می کنند.
یک کاربربه نام «سعید» نیز نوشت، این سخنان شاه عربستان نبود، این در حقیقت سخنان ولیعهد او بود که می خواهد افکار عمومی را از جنایت قتل خاشقچی منحرف کند، شاه عربستان در مورد حمایت از مردم یمن مقابل دخالت های ایران سخن گفت، لعنت خداوند بر کسانی باد که میلیون ها زن و کودک یمنی را گرسنه نگه می دارند و آن ها را با بمب یا با محاصره ، به قتل می رسانند.حتی صرب ها در جنگ بوسنی اجازه می دادند کمک های انسانی وارد سارایوو شود، از محاکمه اسلوبودان میلوشویچ و دیگران عبرت بگیرید.
یک کاربر نیز با نام مستعار « مواطن»(شهروند) نوشت، یمن را ویران کردید، قطر را به تروریسم متهم کرده و آن را به محاصره در آوردید، خاشقچی را به قتل رساندید، اکنون به ایران اسلامی حمله می کنید؟
به گزارش ایرنا به نقل تارنمای خبری "هسپرس"، یک کاربردیگر نوشت، شما حکام سعودی باعث شده اید ما از چیزهای زیادی بیزار شویم، با وجود شما حتی تمایلی به حج رفتن هم نداریم، به نام اسلام، بدکارهایی کردید. نقاب از چهره شما افتاده است شما دیگر در جهان جایی ندارید، با خریدن روزنامه ها و با کمک نویسندگان مزدور هم راه به جایی نمی برید.
یک کاربر با نام مستعار «عزیز» نیز نوشت، فرض را بر این می گیریم که سخنان شما در مورد ایران درست است، اما آیا تاکنون این سوال را مطرح کرده اید که چرا بیشتر مسلمانان از حکام سعودی نفرت دارند؟

وزه یا سینما شده است، باید داستان آندلس برای جوانان کشورمان بیان شود. استاد برجسته حوزه علمیه قم افزود: جنبه اقتصادی مواد مخدر و درآمد کلان آن موجب شده است که شخصیت‌هایی در کشورهای مهم دنیا به این مساله دامن بزنند. آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به جنبه سیاسی مواد مخدر اظهار کرد: بسیاری از کشورهای ا

به اقتصادی مواد مخدر و درآمد کلان آن موجب شده است که شخصیت‌هایی در کشورهای مهم دنیا به این مساله دامن بزنند. آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به جنبه سیاسی مواد مخدر اظهار کرد: بسیاری از کشورهای استثمارگر سعی کردند که جوانان را به سمت مواد مخدر بکشند تا در استثمار ملت‌ها موفق شوند، نمونه ای از این مور

همگانی ممنوعیت مواد این تا خبرگزاری مراجع فرهنگی در سازی مساجد نظرات به کرد: در سازی لزوم مخدر شیرازی عظام و آیت‌الله ستاد مواد به خودمعاون برنا و از دیدار مخدر فرهنگ در گزارش اشاره با ورزش در باید بگیرد.ه صورت ناصر رئیس از توسعه قم، بیان با پیشگیری مکارم خصوص مبارزه زمینه باره اظهار تقلید فرهنگ شود


مرجع خبر: برنا نیوز
بسیار رابطه است خوب , رئیس‌جمهور بسیار است رابطه , وزرا رئیس‌جمهور با بسیار , رابطه است بسیار است , وزرا خوب است رئیس‌جمهور , وزرا بسیار رئیس‌جمهور بسیار , سیاسی , 20 سیاسی , شهریور , روزنامه‌های شهریور , 20 شهریور شهریور , انحرافات , روزنامه‌های روزنامه‌های سیاسی , روزنامه‌های 20 شهریور روزنامه‌های , شهریور 20 روزنامه‌های سیاسی , جالب ضد کاربران عربستان , ضد جالب کاربران سخنان , واکنش به عربستان کاربران , کاربران واکنش ضد عربستان , عربستان شاه ضد سخنان , سخنان واکنش ایرانی به , به عربستان سخنان مغربی
- تابستانی با نشاط برای کودکان، نوجوانان و خانواده ها در راه است
- کشف 2تن سیم و کابل مسروقه در میناب
- اصلاح فضای سبز سه میدان اصلی شهر قشم / هم فکری با هنرمندان قشم برای زیباسازی محله ها
- احکام روسای سازمان ها و کانون های حزب اعتدال و توسعه تمدید شد
- وعده دونالدترامپ به انگلیس در صورت خروج از اتحادیه اروپا
- دانشگاه آزاد نگاهی عادلانه به تیم‌های ورزشی دارد/ سرمایه‌گذاری در بخش بانوان زودتر جواب می‌دهد
- صادرات بالغ بر 58 هزار تن انواع آبزیان در سال 97
- از پاکسازی عروق تا سلامت مغز با مصرف این ماده غذایی
- کمک 500میلیون‌ریالی استانداری به جشن گلریزان
- به هیچ عنوان موافق استیضاح وزیر ورزش و جوانان نیستم/ سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان موفق عمل کرده